WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Nowe informacje o Total War Saga: Thrones of Britannia

Total War Saga: Thrones of Britannia jest już na ukończeniu a Sega oraz developer Creative Assembly ujawnili właśnie nowe informacje na temat nadchodzącej strategii. Gra jest mocno wyczekiwanym tytułem przez wszystkich miłośników tej serii.

Thrones of Britannia to pierwsza część z nowej serii total War Saga. Ma ona skupiać się na konkretnych wydarzeniach w historii a nie nad całymi epokami. Gry z tej serii mają także bardziej skupiać się na narracji niż poprzednie tytuły. Akcja Thrones of Britannia rozgrywa się w 878 roku, gdzie Wielka Brytania odzyskuje siły po atakach wikingów. Deweloper obiecuje bardzo szczegółową mapę kampanii, która obejmie całą Wielką Brytanię.

Gra będzie posiadała specjalną edycję limitowaną, która została zainspirowana anglosaską zbroją. Będzie ona posiadała także mapę/plakat czy zestaw kart kolekcjonerskich. Zamówienia na edycję przedpremierową można już składać a 25% zysków z tego zostanie przeznaczonych na rzecz War Child. Gra będzie miała premierę 19 kwietnia 2018 roku.

Źródło: https://wccftech.com/