Listopad obfituje w premiery kinowe. W tym miesiącu dostaliśmy już Suspirię, Dziadka do orzechów, a przed nami jeszcze Fantastyczne Zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda, Narodziny Gwiazdy, a także Robin Hood.

Niewątpliwie to właśnie Zbrodnie Grindelwalda są jak na razie najbardziej oczekiwanym filmem listopada. Dlatego studio Lionsgate postanowiło sprawić, by i na ich film czekało wiele osób. W ten sposób dostaliśmy Nowe klipy i zdjęcia promocyjne filmu Robin Hood. Jest ich naprawdę sporo: 3 zwiastuny, trzynaście zdjęć, oficjalny plakat i osiem międzynarodowych posterów.

Film Otto Bathursta z Taron’em Egertonem I Jamie Foxxem w rolach głównych to origin story w stylu niedawnego Króla Artura. Pełna akcji, wybuchów i nowoczesnych zagrań produkcja w nowym świetle przedstawi historię znaną nam od lat.

Zobaczcie nowe klipy i zdjęcia promocyjne filmu Robin Hood.

W filmie wystąpi zdobywca Oscara Jamie Foxx jako Mały John, Eve Hewson jako LadyMarion, Jamie Dornan jako Szkarłatny Will, Tim Minchin w roli Braciszka Tucka i nominowany do Złotego Globu Ben Mendelsohn jako szeryf Nottingham. W tytułowej roli zobaczymy gwiazdę Kingsmanów – Taron’a Egertona.

Światowa premiera już 21 listopada, w polskich kinach zobaczymy go osiem dni później – 29 listopada.

Czytaj też: Podwodna armia zła w klipie z Aquamana

Źródło: https://www.comicbookmovie.com/

Kolejny artykuł znajdziesz poniżej