W oczekiwaniu na drugi zwiastun, Warner Bros. publikuje nowe klipy promujące film Godzilla 2: Król Potworów. Jeden z nich przedstawia Rodana, drugi zaś Mothrę. Zobaczcie sami.

Nowe klipy promujące film Godzilla 2: Król Potworów zostały opublikowane na fikcyjnym profilu organizacji Monarch. Jest to krypto-zoologiczna organizacja, która mierzy się z grupą ogromnych i przerażających potworów. Wśród nich znajduje się Rodan i Monthra, z którymi zmaga się Godzilla.

Klipy wideo są bardzo krótkie i wyglądają jak amatorskie nagrania, a przez to jeszcze bardziej podsycają ciekawość. Wygląda na to, że ich pojawienie wywoła ogromny chaos.

Mothra nazwana jest Królową Potworów, co może świadczyć, że odegra w filmie znaczącą rolę.

Klip z Rodanem jest ciekawszy. Widzimy na nim zarys potwora, a także możemy usłyszeć jego ryk. Można zauważyć też płomienie, co może świadczyć o tym, że stwór uciekł z wulkanu Isla de Mona, w którym zamieszkuje.

Możliwe, że niedługo dostaniemy też podobny klip pokazujący Króla Ghidoraha i Godzillę. Wykorzystanie w kampanii reklamowej fikcyjnej organizacji Monarch jest sprytnym i bardzo fajnym posunięciem. Zobaczymy, co Warner Bros. wymyśli dalej.

Premiera filmu Godzilla 2: Król Potworów już 31 maja 2019 roku.

Czytaj też: Recenzja filmu Narodziny Gwiazdy

Źródło: cbr.com

Kolejny artykuł znajdziesz poniżej