Bloody wprowadził do sprzedaży nowe modele myszek. Wszystkie posiadają sensor optyczny PixArt oraz przełączniki z technologią podczerwieni, która ma zapewniać niezwykłą precyzję. Także design powinien trafić w gusta graczy.

Modele, o których mowa, to P81, P85 oraz P93. Posiadają one 8 programowalnych przycisków oraz podświetlenie RGB z pełną (16,8 miliona) paletą kolorów. Obsługują one rozdzielczość do 5000 DPI. Wspomniana we wstępie technologia podczerwieni to Light Strike. Pozwala ona na uzyskanie bardzo niskiego czasu reakcji przycisku – 0,2 sekundy. Dzięki temu znika także problem podwójnego kliknięcia.

Bloody P93 to najmniejsza konstrukcja o długości 128 mm i szerokości 68 mm. Boczne panele posiadają wyłożenie z gumy. P85 to zaś największa myszka o długości 135 mm i szerokości 78 mm. Powinna ona trafić w gusta osób, które mają masywne dłonie. P81 to urządzenie, które posiada szeroką szczelinę pomiędzy przyciskami głównymi oraz ma matowy plastik po bokach. Jest ona węższa od P85 (70 mm) ale posiada tą samą długość. Myszki powinny być już w sprzedaży. Ich ceny wynoszą kolejno 80, 91 i 91 zł.

Źródło: Materiały prasowe