WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Nowe plotki na temat IX Epizodu Gwiezdnych Wojen

W związku z najnowszymi doniesieniami, że jeszcze w tym miesiącu ujrzymy pierwszy zwiastun kolejnych Star Warsów pojawiły się również nowe plotki na temat IX Epizodu Gwiezdnych Wojen. Rzucają one trochę światła na różne elementy historii. Od miecza Luke’a po nowych Szturmowców.

Ostatnimi czasy fani wciąż czekają na zwiastuny różnych produkcji. W końcu dostaliśmy trailer Avengers: Endgame, ale na zapowiedź IX Epizodu Gwiezdnych Wojen musimy jeszcze poczekać. Podobno ma ukazać się jeszcze w tym miesiącu, ale nie wiadomo ile w tym prawdy. Przy okazji w Sieci pojawiły się plotki o tym, czego mamy spodziewać się po zwieńczeniu nowej trylogii.

Oczywiście, to tylko pogłoski, więc nie należy im w stu procentach ufać. Mimo wszystko są na tyle ciekawe, że możemy się nimi z wami podzielić. Wygląda na to, że J.J. Abrams chce uczyni serię tym, czego oczekują fani. Po Ostatnim Jedi będzie to na pewno mile widziane. Nowe plotki na temat IX Epizodu Gwiezdnych Wojen mówią o mieczu Skywalkerów, Rycerzach Ren i kolejnych nowych Szturmowcach.

Powrót miecza Luke’a Skywalkera

Nowe plotki na temat IX Epizodu Gwiezdnych Wojen

Gdy Rey odmówiła przyłączenia się do Kylo Rena po walce z Pretorianami Snoke’a miecz Luke’a Skywalkera uległ zniszczeniu. Plotka mówi jednak, że dawny miecz Anakina powróci w IX Epizodzie. Podobno tak naprawdę nie został on całkowicie popsuty i Rey zdołała go naprawić. To byłoby całkiem interesujące, zważywszy, że w takim wypadku na pewno Kylo Ren będzie chciał go zdobyć.

Rycerze Ren

Nowe plotki na temat IX Epizodu Gwiezdnych Wojen

Na temat tej organizacji utworzonej przez Snoke’a w VII części Gwiezdnych Wojen niewiele wiadomo. Wspomniane było, że Kylo Ren jest ich mistrzem, a jego członkowie posiadają nienaturalne moce. Plotka głosi, że J.J. Abrams w nowym filmie umieści Rycerzy Ren, którzy aktualnie określani są jako grupa z wieloma specjalnymi zdolnościami. Podczas kampanii marketingowej Przebudzenia Mocy dawano do zrozumienia, że Rycerze odegrają ważną rolę. Jak wyszło, wiedzą wszyscy. Możliwe, że tym razem nie zostaną pominięci.

Nowi Szturmowcy

Nowe plotki na temat IX Epizodu Gwiezdnych Wojen

Cóż, kolejni Szturmowcy nikogo akurat nie zaskoczą. W nowej trylogii Gwiezdnych wojen wprowadzono wiele różnych klas Szturmowców, więc czemu w IX Epizodzie ma być inaczej. Według doniesień ci nowi będą ubrani w czerwone mundury w czarne paski. Z tego co wiadomo mają być podobni do Żołnierzy Śmierci i móc latać statkami.

Z pewnością nowe plotki na temat IX Epizodu Gwiezdnych Wojen mogą świadczyć o tym, że Abrams chce uratować to, co zniszczył Ostatni Jedi. Powróci na wyznaczony przez Przebudzenie mocy kurs. Możliwe nawet, że dostaniemy historię Przywódcy Snoke’a. A na to wielu fanów czeka.

Czytaj też: Wreszcie pojawił się zwiastun Avengers: Endgame

Źródło: comicbookmovie.com