Odkąd James Gunn został zwolniony Strażnicy Galaktyki 3 pozostają bez reżysera. Co jakiś czas pojawiają się nowe plotki na temat Strażników Galaktyki 3. Najnowsza dotyczy właśnie posady reżysera. Podobno Disney i Marvel Studios zaoferowali ją Travisowi Knightowi.

Wygląda na to, że powrót Jamesa Gunna do prac nad Strażnikami Galaktyki jest definitywnie niemożliwy. Nie pomogły w tym nawet billboardy, które fani wykupili i postawili w pobliżu Disneylandu. Disney intensywnie poszukuje reżysera, który byłby w stanie zastąpić Gunna. Według nowych plotek ma nim być Travis Knight, reżyser Bumblebee, ParaNormana i Kubo.

Na razie Strażnicy Galaktyki vol 3 zostali zawieszani na czas nieokreślony. Nic dziwnego, że Marvel jak najszybciej chce znaleźć kogoś, kto wyreżyseruje ten film. Wcześniej była mowa, że ma się zająć tym kobieta, ale nowa plotka wyraźnie temu przeczy. Według fanów, nie ważne kto to będzie i tak nie zastąpi Gunna. Cóż, na pewno będzie to bardzo trudne, ale Marvel zadba o to, by Strażnicy trzymali dawny poziom.

Nowe plotki na temat Strażników Galaktyki 3

Mimo, iż nie wiadomo kiedy nowi Strażnicy będą mieli premierę, to część obsady zobaczymy w nadchodzącym Avengers 4. Jego premierę zapowiedziano naszych kinach na 25 kwietnia 2019 roku.

Czytaj też: Każdy z odcinków finałowego sezonu Gry o Tron będzie mini filmem

Źródło: www.cbr.com

Kolejny artykuł znajdziesz poniżej