WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Nowe plotki o Avengers 4

Nie ma chyba dnia, żeby w sieci nie pojawiły się nowe plotki Avengers 4. Tym razem udostępnione informacje dotyczą możliwego tytułu i podróży w czasie.

Marvel Cinematic Universe do tej pory nie ujawniło tytułu nowych Avengersów. Choć spekulacji na ten temat jest wiele, to nadal wiemy tyle co nic. Bez oficjalnego potwierdzenia wszystko to plotki. To jednak nie przeszkadza fanom snuć teorii.

Tym razem to na rosyjskich mediach społecznościowych pojawiła się nowa plotka odnośnie tytułu. Użytkownik Vk.com. Według niego tytuł filmu będzie brzmiał Avengers: Annihilation, a w trailerze wykorzystany będzie utwór „Dust and Light” zespołu Twelve Titans. Ta ostatnia informacja wydaje się mało prawdopodobna, gdyż ten utwór pojawił się w zwiastunie do Hobbita. Jednak sami musicie przyznać, że Annihhilation brzmi całkiem fajnie. Jak dla mnie by pasował.

Oczywiście, na poznanie tytułu musimy czekać na pierwszy zwiastun. Kevin Feige powiedział, że ma on ukazać się do końca roku. Być może pojawi się w listopadzie, tak jak w 2017 został wypuszczony trailer do Infinity War.

Nowe plotki o Avengers 4

Co jeszcze w Avengers 4?

Nowe plotki o Avengers 4 dotyczą również podróży w czasie. Możemy domyślać się, że większość martwych bohaterów zostanie wskrzeszona. Było to w sumie wiadome niedługo po premierze Infinity War, gdy MCU zapowiadało kolejne filmy z martwymi już bohaterami. Niby mówili, że będą one się dziać przed Thanosem, ale to mało prawdopodobne. Tutaj właśnie pojawia się teoria o podróży w czasie. Każdy fan MCU ją chociaż kojarzy. Bohaterowie mieliby cofnąć się w czasie, powtórzyć pewne działania doprowadzając do wydarzeń z Infinity War, ale z wygraną po ich stronie.

Nowa teoria pojawiła się wraz z dołączeniem Katherine Langford do obsady. Miałaby ona zagrać dorosłą córkę Tony’ego Starka i Pepper Potts. Wiązałoby się to z teorią, że kiedy Tony odleciał na Tytana Pepper była w ciąży. Sama Gwyneth Patrow powiedziała kiedyś, że Tony i Pepper będą mieli dziecko. Jeśli Langford rzeczywiście miałaby być jego córką, to Tony będzie musiał dokonać trudnego wyboru. Ratować linię czasu, w której urodziła się jego córka lub cofnąć wszystko, co zrobił Thanos ryzykując, że ona nigdy się nie narodzi. Osobisty dramat Starka miałby sens, w końcu Doctor Strange poświęcił Oko Agamotto (Kamień Czasu) by go ratować. Możemy przypuszczać, że to właśnie Tony będzie kluczem do uratowania świata, ale czy będzie to się łączyło z jego dzieckiem – nie wiadomo.

Tajemnicza rola Langford w Avengers 4 generuje sporo plotek i teorii. Jak będzie w rzeczywistości dowiemy się dopiero w kinie. Zwiastun również co nieco nam podpowie.

Czytaj też: Solowy projekt Hawkeye – nowe informacje

Źródła: https://bgr.com/ i https://www.cbr.com/