WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Nowe rozszerzenie do Hearthstone: Projekt Hukatomba

Projekt Hukatomba to nowe rozszerzenie do gry Hearthstone, które zapewni graczom możliwość pracy z Doktorem Hukiem. Zadebiutuje ono 7 sierpnia i gracze będą mogli skonfrontować się z 135 nowymi kartami.

Gracze będą mieli do odkrycia dziewięć nowych i potężnych legendarnych zaklęć. Będą oni mogli także zapoznać się z Projektami, czyli zaklęciami o bardzo ciekawych możliwościach. Pojawią się też karty Omega, które będą dodawały dosyć mocne premie – jeśli zostaną zagrane w momencie posiadania 10 kryształów many. W grze pojawi się także Magnetyzm, dzięki któremu gracze będą mogli łączyć ze sobą mechy. Ich atak, zdrowie i efekty zostaną zsumowane i powstaną dzięki temu automatony. Wraz z dodatkiem zadebiutuje także nowy tryb dla jednego gracza – Laboratorium wyzwań.

Jak już wspominałem, pakiety kart z Projekt Hukatomba trafią do gry 7 sierpnia. Będzie można wygrać je na Arenie, kupić za złoto czy za prawdziwe pieniądze. Także będzie można kupić specjalne pakiety zawierające nowe karty i dodatkowe rzeczy.

Źródło: Materiały prasowe