WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Nowe stroje w Avengers 4?

W sieci pojawiła się promocyjna grafika przedstawiająca zupełnie inne, ujednolicone kombinezony. Na razie tylko dwójka superbohaterów je posiada, a przynajmniej tyle widzimy na grafice. Czy to oznacza, że zobaczymy nowe stroje w Avengers 4?

Wygląd Kapitana Ameryki i Iron Mana uległ drastycznej zmianie. O Ile Tony mógłby przerzucić się ze złota na srebro, to jednak Steve nigdy nie gustował w tego typu wdziankach. Jego strój wygląda, jakby był również jedną ze zbroi Iron Mana. Jednak, co najważniejsze, oba przypominają znany fanom MCU kostium. Chodzi o kostium Hanka Pyma, który miał podczas podróży do wymiaru kwantowego w Ant-manie i Osie. Oczywiście chodzi tylko o podobieństwo, ale może to rzucać pewne światło na wydarzenia w nadchodzącym filmie.

Nowe stroje w Avengers 4

Być może nowe stroje w Avengers 4 mają umożliwić im podróż do Świata Kwantów, stąd ich ujednolicenie. Jednak z drugiej strony, trochę kłóci się to ze sceną po napisach w Ant-manie 2. Każdy, kto oglądał wie, że Hank, jego żona Janet i córka Hope wyparowali po pstryknięciu Thanosa. Kto miałby w takim razie wykonać takie stroje? Choć najprostszą możliwością, jest Iron Man, to jednak najbardziej prawdopodobne, że wzięłaby się za to Shuri – siostra Czarnej Pantery. Nowe stroje Kapitana i Iron Mana wyglądają jakby stworzono je z vibranium.

Nowe stroje w Avengers 4

To są jedynie domysły, należy o tym pamiętać. Jednak z racji, że nie mamy ani tytułu, ani zwiastuna Avengers 4, o zarysie fabuły nie wspominając, jedyną opcją są teorie i domysły. Możliwe, że trailer dostaniemy w tym miesiącu, a na pewno jeszcze w tym roku.

Czytaj też: Infinity War – Red Skull jak z koszmaru na grafikach koncepcyjnych

Źródło: www.comicbookmovie.com