Podczas panelu na New York Comic Con Mike Mignola wraz z członkami obsady opublikowali zwiastun zapowiedzi Hellboy. Dwuminutowy filmik był ekskluzywnym pokazem dla uczestników konferencji.

Niestety fani muszą poczekać na publikację wideo w sieci, gdyż Lionsgate nie ma planów zamieszczenia klipu w internecie. Możemy jednak liczyć, iż temat ruszy się za miesiąc przy okazji premiery Robin Hooda.

Z doniesień obecnych na panelu dziennikarzy dowiedzieliśmy się, iż zwiastun otwiera wypowiedź Profesora Brooma (Ian McShane). Następnie pokazano fragment sceny, w której SWAT otacza budynek muzeum. Z podjeżdżającego pojazdu wyskakuje nie kto inny jak tytułowy bohater. Przstraszeni policjanci próbują strzelać do Hellboya, ten jednak krzyczy: „HEJ, jestem po waszej stronie!”. Dalej w zapowiedzi Hellboy pojawia się logo The Summit Entertainment w akompaniamencie Mony Mony Billy’ego Idola.

Ponadto materiał zawarł kilka linii dialogowych Bena Daimio (Daniel Dae Kim) i Alice Monaghan (Sasha Lane). Następnie konfrontacja Czerwonego z przybranym ojcem. Bohater zarzuca profesorowi, iż ten zrobił z niego broń. Broom spokojnie i grzecznie odpowiada, że chciał tylko pomóc w staniu się najlepszym. Dalsza część zapowiedzi Hellboy zawierała kilka scen akcji i humoru, kończąc na pojedynku pół-demona z Nimue (Milla Jovovitch). Wisienką na torcie było jednak ukazanie diabełka w pełnym Anung Un Rama z ognistym mieczem w garści. Postać jak na plakacie posiadała w pełni rozwinięte rogi oraz ognistą koronę unoszącą się tuż nad głową.

Hellboy ukaże się w kinach 12 kwietnia 2019 roku. Czekacie na ten remake, czy wolelibyście kontynuację poprzedniego filmu? Dajcie znać w komentarzach!

Zobaczcie strój głównego bohatera z filmu Spider-Man: Far From Home

Spodobał Ci się ten artykuł? Podaj dalej!