WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Nowe ujęcia z New World od studia Amazon

Gra MMO od Amazonu rozwija się w najlepsze. Tym razem twórcy ujawnili nowe ujęcia z New World, które jest tworzone z rozmachem godnym największego sklepu na świecie. 

Mogłoby się wydawać, że rynek MMO powoli umiera… ale nie – nadal cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Oczywiście król może być tylko jeden i jest nim nic innego, jak World of Warcraft od Blizzarda, które niszczy popularnością inne produkcje. Czy New World będzie zagrozi jego pozycji? Czas pokaże, choć szczerze wątpię, czy gracze nagle porzuciliby coś, co rozpoczęli przed kilkoma, a nawet kilkunastoma latami. Wróćmy jednak do głównego tematu, ponieważ już teraz możemy rzucić okiem na nowe screenshoty z ciekawie zapowiadającego się New World z naprawdę mrocznymi nocami:

Już teraz musimy przyznać jedno – studio Amazon szykuje naprawdę solidną produkcję… przynajmniej pod kątem graficznym. Co jednak ważniejsze, testy New World już się rozpoczęły, a udział w nich bierze garstka zaproszonych przed tygodniem szczęśliwców. Wybranych oczywiście losowo z wszystkich tych, którzy zapisali się do projektu. Daty debiutu gry niestety nie znamy, choć z pewnością nie odbędzie się „w najbliższym czasie”. Jeśli pragniecie poznać ją bliżej, to odsyłam Was do naszego małego podsumowania ujawnionych informacji. Tych nie ma wprawdzie wiele, ale ukazują kierunek, w którym zmierzają twórcy.

Amazon Studios (tak TEGO Amazonu) przedstawiają MMORPG pt. New World

Źródło: PCGamer
Zdjęcia: PCGamer