Kapitan Marvel wejdzie do kin już w marcu, więc Marvel kładzie coraz większy nacisk na marketing filmu. Wypuścił więc nowe wideo promujące Kapitan Marvel.

Pierwsze zostało opublikowane na Twitterze przez użytkownika @RachelOfTheGalaxy. Wideo promujące Kapitan Marvel wyświetlane jest w sieci kin Cinemark przed zwiastunami filmu. Prócz materiałów z produkcji, możemy zobaczyć rozmowy z twórcami, a także gwiazdą Brie Larson.

Oprócz krótkich przebłysków Larson i Samuela L. Jacksona mamy rozszerzoną sekwencję ucieczki Carol Danvers i scenę, gdy wraz z Nickiem Furym wchodzą do Quinjet.

Nowe wideo promujące Kapitan Marvel

Drugie wideo promujące Kapitan Marvel ukazało się już na oficjalnym kanale Marvela na YouTube. Jest to klip telewizyjny, zdradzający co nieco z fabuły nadchodzącego filmu. Mimo, iż na temat właściwej historii nie wiemy zbyt dużo, po tym trailerze możemy domyślać się, że film będzie zawierał wątek spiskowy. Słyszymy w klipie, że Carol chce odkryć prawdę o sobie, ma tajemnicze sny i jednoczenie stara się poznać prawdę o swoim pochodzeniu.

Film Kapitan Marvel na ekranach kin pojawi się 8 marca 2019 roku. W rolach głównych zobaczymy takie gwiazdy, jak: Brie Larson, Samuel L. Jackson,  Jude Law, Clark Gregg, Lee Pace, Djimon Hounsou i Gemma Chan.

Czytaj też: Encyklopedia postaci Marvela. Zobaczcie Kapitan Marvel i Talosa

Źródło: cbr.com i comicbookmovie.com

Kolejny artykuł znajdziesz poniżej