WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Nowe zdjęcie z planu Wiedźmina. Czyżby to był Geralt?

Serial Wiedźmin ostatnio jest dość gorącym tematem. Netflix na razie ukrywa datę premiery produkcji, ale oczekuje się, że będzie to jeszcze w tym roku. Na razie trwa produkcja pierwszego sezonu, a na oficjalnych i nieoficjalnych materiałach możemy rzuć okiem na lokacje i trochę na bohaterów. Nowe zdjęcie z planu Wiedźmina, prawdopodobnie, pokazuje nam Geralta z Rivii granego przez Henry’ego Cavilla. Czy to na pewno on?

Czytaj też: Serial Wiedźmin – kolejne zdjęcia z planu

Nowe zdjęcie z planu Wiedźmina zostało zrobione w Hiszpanii. Widzimy na nim kogoś zbiegającego po kamiennym terenie. Wydaje się, że tym kimś jest Henry Cavill grający Geralta, głównego bohatera. Na zdjęciu widać mężczyznę w skórzanym stroju, z sięgającymi ramion białymi włosami. Można też dostrzec, że na plecach ma coś w rodzaju pustej pochwy po mieczu. Samej broni jednak nigdzie nie widać. Tym razem nie widać Yennefer (Anya Chalotra), którą mogliśmy zauważyć na poprzednich zdjęciach z planu.

Zobaczcie sami

Nowe zdjęcie z planu Wiedźmina. Czyżby to był Geralt?

Wiadomo, że pierwszy sezon Wiedźmina będzie miał osiem odcinków. Zostaną one wyreżyserowane przez Lauren Schmidt Hissrich (Daredevil), Alika Sakharowa (Gra o Tron) i Charlottę Brandstrom (Outlander). Na razie musimy tylko się domyślać, czy nowe zdjęcie z planu Wiedźmina naprawdę przedstawia Geralta, choć jest to najbardziej prawdopodobna opcja. Możliwe, że wkrótce dostaniemy coś konkretniejszego, może nawet z oficjalnego źródła. Wówczas dowiemy się, jak na planie prezentuje się Henry Cavill.

Czytaj też: Serial Wiedźmin: obsadzono rolę Eycka z Denesle

Źródło: comicbookmovie.com