WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Nowe zmiany w emulatorze RPCS3

RPCS3 to emulator PS, który można odpalić na każdym PC. Został on napisany w C++ i można go używać zarówno na systemie Windows jak i Linux. Został on wypuszczony na rynek w 2011 roku i od tamtego czasu jest on prężnie rozwijany.

Najnowsza aktualizacja pozytywnie wpływa na wydajność i grafikę różnych tytułów wydanych na PS3. Dotyczy to między innymi takich gier jak Red Dead Redemption, Uncharted czy God of War 3. Sama aktualizacja jest na razie w fazie testów natomiast niedługo powinno zostać udostępniona publicznie. Twórcy już teraz chwalą się zmianami, które można zaobserwować na filmiku poniżej.

Grę Uncharted można wreszcie odtworzyć w prawie 30 FPS, także wydajność została poprawiona w RDR. Odnośnie God of War 3 to ciągle widoczne są artefakty podczas emulowania – tutaj twórcy muszą jeszcze trochę popracować. Pamiętajcie jednak, że RPCS3 jest tworzony przez fanów w wolnym czasie a także jest udostępniany za darmo. Należy więc cieszyć się z tego, że ciągle jest on rozwijany i ulepszany.

Sony ciągle zarabia ogromne pieniądze na PS4

Źródło: https://wccftech.com/