WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

No Man’s Sky już oficjalnie stało się jedną z najgorzej ocenianych gier na Steam

Negatywna opinia o No Man’s Sky utrzymuje się wśród użytkowników nieprzerwanie od momentu premiery tego tytułu (12 sierpnia 2016 roku, czyli prawie równych 2 miesięcy). Platforma Steam jest na to idealnym dowodem, bo „przytłaczająco negatywna” opinia o grze nadal się tam utrzymuje.

Żeby nie być gołosłownym, blisko 5 500 użytkowników wypowiedziało się o No Man’s Sky negatywnie. Strona Steam gry jest zresztą kopalnią przezabawnych recenzji. Niech za przykład posłuży tutaj opinia użytkownika „Greg.B”, który pochwalił produkcję za to, że „przycisk zwrotu pieniędzy za nią działa jak należy”. Spora część graczy już dawno zażądała swoich funduszy wydanych na No Man’s Sky z powrotem, co świadczy o ogromnie negatywnym odzewie.

A co na to twórcy – Hello Games? Cóż, ich odpowiedzi jeszcze nie poznaliśmy. Jeszcze przed premierą autorzy dosłownie zalewali nas różnymi materiałami promocyjnymi. Gdy No Man’s Sky faktycznie już ukazało się na rynku, komunikacja z Hello Games zeszła do minimum. Geoff Keighley (znany z roli prezentera materiałów GameTrailers TV) nawiązał jednak dialog z autorami gry i dowiedział się od nich, że stosowne aktualizacje łatające problemy (nie wiadomo konkretnie jakie, a tych jest sporo) są już w drodze. Sean Murray, czyli założyciel studia, powiadomił również, że jeszcze w październiku wystąpi w programie Geoffa, by lepiej pomówić o tym, co ostatnio się wydarzyło. Oby pan Murray przygotował sobie szereg porządnych uzasadnień, żeby nie rozwścieczyć jeszcze bardziej zawiedzionych graczy.

źródło: eteknix.com | zdjęcie: polygon.com