WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Nowy film Ghostbusters, nie każdy jest nim zachwycony

Jason Reitman pokieruje nowym filmem Pogromcy Duchów, który planowany jest na przyszły rok. Ma być bezpośrednią kontynuacją filmów z lat 80’, a co za tym idzie – pominie produkcję z 2016 roku. Nowy film Ghostbusters wywołał spore oburzenie ze strony Leslie Jones, aktorki, która wystąpiła właśnie kobiecych Pogromcach Duchów.

Aktorka stwierdziła, że jest to wręcz zdziczenie. W ostrych słowach skomentowała na swoim Twitterze planowaną produkcję. Oburzona uznała nowy film Ghostbusters za przejaw seksizmu, zdziczenia i ograniczenia umysłowego. Widać, że Jones najchętniej usunęłaby ten film.

Cóż, na razie nie wiadomo kogo zobaczymy w obsadzie, ale jest pewne, że Leslie Jones w nim nie zagra. Możliwe, że to właśnie wywołało tak wielkie oburzenie. Na szczęście fani oryginalnych filmów są zachwyceni i czekają na informacje na temat obsady i fabuły. Zachowanie Jones nie doczekało się odpowiedzi ze strony Reitmana.

Nowy film Ghostbusters, nie każdy jest nim zachwycony

Pozostaje pytanie, kto zagra w nowych Pogromcach Duchów. Fani chcieliby zobaczyć przynajmniej jednego członka dawnej ekipy. Jednak wszystko zależy od koncepcji twórców. Nam pozostaje czekać na informacje.

Czytaj też: Zack Snyder miał wielki wpływ na Aquamana

Źródło: io9.gizmodo.com