WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Technowinki

Nowy laptop do grania od MSI z klawiaturą mechaniczną

Granie na laptopie zawsze niesie ze sobą jakieś ograniczenia, które zacierane są dopiero przy mobilnych konstrukcjach przekraczających ceny rzędu 6000zł. GT80 Titan od firmy MSI jest tego idealnym przykładem.

Choć cena nie została jeszcze podana, to można uznać, że ten przenośny komputer na pewno nie będzie czymś tanim. Domyślam się, że 18-calowy potwór będzie miał potężne specyfikacje, ale jego największą zaletą będzie zintegrowana klawiatura mechaniczna Cherry Brown MX. Widocznie podpinanie dodatkowych urządzeń wskazujących oprócz myszki, nie będzie już potrzebne, jeżeli przywidzi nam się zagrać w StarCraft 2 gdzieś w pociągu.

Jak już wspomniałem, firma nie podała konkretnych danych, w tym chociażby ceny czy specyfikacji. Póki co MSI zachęca zarejestrowanych użytkowników zainteresowaych produktem, by dowiedzieli się w odpowiednim czasie wszystkich detali. Z wbudowanym dużym głośnikiem Dynaudio, ten laptop może stać się zastępcą zwykłej, domowej wieży, którą nazywamy komputerem stacjonarnym.

[źródło i zdjęcie: engadget.com]