WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Nowy materiał promujący Doom Patrol. Zobaczcie Elasti-Woman

Po raz pierwszy Ritę Farr mogliśmy zobaczyć w jednym z odcinków The Titans. Jednak postać zasługuje na więcej uwagi. Nowy materiał promujący Doom Patrol przedstawia Elasti-Woman jako jedną z głównych bohaterek.

Doom Patrol to nowy serial od DC Universe, który zadebiutuje już w przyszłym miesiącu. Nadal jednak nie dostaliśmy pełnego zwiastuna. Istnieje jednak duża szansa, że zobaczymy go na dniach. W międzyczasie twórcy przygotowali szereg teaserów, a pierwszy z nich przybliża nam postać Elasti-Woman, w którą wciela się April Bowlby.

Zobaczcie nowy materiał promujący Doom Patrol.

Doom Patrol opowiada o tytułowej grupie superbohaterów, w której skład wchodzi Elasti-Woman, Negative Man, Crazy Jane, Cyborg i Dr Niles Caulder. Warner Bros. Television opublikował opis fabuły tego 13 odcinkowego serialu.

Jest to serial o grupie wyrzutków z DC, który w przeszłości ulegli przeróżnym, strasznym wypadkom. Dzięki nim otrzymali swoje nadludzkie umiejętności, a jednocześnie wywarły ogromny wpływ na ich psychikę. Załamani znajdują oparcie w Doktorze. Doom Patrol to grupa dziwolągów, która znajdzie się w miejscu, w którym nigdy nie spodziewała się być – z prośbą o pomoc zwróci się do nich sam Cyborg, który przedstawi im misję trudną do odrzucenia. Przestrzega jednak młodych herosów, że ich życia już nigdy, przenigdy, nie będą takie same.

Nowy materiał promujący Doom Patrol

Doom Patrol będzie miał swoją premierę w USA już 15 lutego. Nie wiadomo jednak kiedy trafi do Polski.

Czytaj też:  Nowe szczegóły na temat Powrotu RoboCopa

Źródło: comicbookmovie.com