WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Nowy Obcy pojawi się w 2019 roku?

Na Twitterze pojawił się szereg tajemniczych teaserów nawiązujących do serii Obcy. Możliwe, że są to spoty rozpoczynające nową promocję jakiegoś elementu uniwersum. Jakiego? Oto jest pytanie. Może będzie to serial, gra wideo albo komiks. Nasuwa to pytanie, czy nowy Obcy pojawi się w 2019 roku?

Sześć teaserów łączą się w jedną, spójną historię. Choć są to raczej zaanimowane zdjęcia, które przedstawiają różne etapy pewnego projektu. Ukazują coś w rodzaju dokumentacji Weyland-Yutani, od badań, po zainfekowanie i przyczynienie się do upadku jakiejś cywilizacji. Nie wiadomo, czy zobaczymy to w formie filmu, serialu, komiksu czy też gry. Patrząc na martwy sequel Blomkampa i plany Ridleya Scotta film jest mało prawdopodobny, choć możliwy.

 

 

 

 

 

http://https://www.instagram.com/p/BrnyxQ7l8Fu/?utm_source=ig_web_copy_link

http://https://www.instagram.com/p/BroAfC2ltJ9/?utm_source=ig_web_copy_link

http://https://www.instagram.com/p/BrnyxQ7l8Fu/?utm_source=ig_web_copy_link

Plotki mówiły o serialu, a także o grze komputerowej. Sam wygląd udostępnionych materiałów wskazywałby właśnie na to drugie, ale na razie są to jedynie domysły. W styczniu 2019 roku ma ukazać się komiks Alien: Resistance, więc może to jego reklama? Cóż, zagadkowe opisy służą raczej spekulacjom, niż udzielają konkretnych informacji.

Czy Obcy pojawi się w 2019 roku? Nie wiadomo. Jeśli te teasery odnoszą się do komiksu, to na pewno fani będą trochę niepocieszeni. Na pewno ciekawą opcją byłby serial, ale na jakiekolwiek oficjalne wiadomości na ten temat musimy poczekać.

Czytaj też: Aquaman może zarobić miliard dolarów

Źródło: comicbookmovie.com