Prezentacja ekskluzywnej dla PlayStation 4 gry Spider-Man odbiła się w sieci niemałym echem. Mam wrażenie, że wpłynął na to nie tylko efektywny pokaz, ale również dokładnie określona i nieodległa data premiery.

A co nasz pajęczy przyjaciel zaprezentował? Całkiem sporo, bo na trwającym 7 minut zapisie rozgrywki Spider-Man zmierzył się nie tylko z pomniejszymi rzezimieszkami, ale również z bossami, których twarzy przyjdzie nam pewnie obić w czasie zabawy. Mowa dokładnie o porrrrażającym Electro, napakowanym Rhino, latającym Vulutre oraz wyposażonym w jakiś magiczny pancerz Scropionie na czele z potężnym Mister Negative. Do tego znakomitego grona złoczyńców ma trafić jeszcze jeden, szósty przeciwnik.

Gameplay ujawniał iście zręcznościową walkę rodem z serii Arkham, czy gry Shadow of Mordor oraz płynną mechaniką poruszania się postaci. Wszystko to przyozdobiono zachwycającą oprawą wizualną pełną efektów specjalnych i dbałości o szczegóły. Cały materiał wieńczy porażka głównego bohatera, któremu przylatuje ktoś na pomoc. Tożsamość dobrego samarytanina poznamy już niebawem, bo Spider-Man zadebiutuje wyłącznie na konsoli PlayStation 4 już 7 września tego roku.

Źródło: Wccftech

Kolejny artykuł znajdziesz poniżej