WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Nowy trailer Skywinda – najpotężniejszego i najambitniejszego moda Skyrima

Na Sieci krążą setki, tysiące wręcz modów do popularnego Skyrima – i mimo to, że wiele z nich jest dość skomplikowanych, to jednak w żaden z nich nie włożono tyle pracy co w Skywinda, nad którym grupa zapaleńców pracuje już od roku 2012. Pierwsze wersje – oględnie mówiąc – pewnej tylnej części ciała nie urywały, jednakże dzięki wysiłkowi twórców, obecnie jest już na co popatrzeć. 

elder-scroll-skywind-1

Trailer, zwany „Rekindle” ukazuje kontynent Morrowind (który, jak wiedzą fani, odgrywał duża rolę w trzeciej części serii Elder Scrolls) osadzony na mocnym, skyrimowym silniku. Widać już kilka lokacji, npc-ów i potworków. Wszystko wygląda całkiem przyzwoicie, należy jednakże pamiętać, że to nadal nie jest wersja finalna, ostateczny rezultat może wyglądać zupełnie inaczej.

Wykreowanie całej, ogromnej mapy Morrowinda i „zawalenie” jej mieszkańcami oraz questami nie jest rzeczą prostą, zwłaszcza, że mówimy tutaj o niewielkiej grupce zapaleńców pracujących za darmo i dążących do tego by mod nie tylko świetnie wyglądał ale i dostarczał dużej frajdy podczas grania. Dlatego też nie należy się nastawiać na to, ze fanowska wersja Elder Scrolls ujrzy światło dzienne w najbliższej przyszłości. Poczekać jednak warto.

[źródło i grafika: eteknix.com]