WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Nowy trailer z Metro Exodus pokazuje piękną scenerię…

Z pewnością większość z Was czeka na premierę Metro Exodus od studia 4A Games, które zapowiada się na kawał dobrego postapokaliptycznego klimatu. Ten nie będzie jednak sielankowy i nie raz przestraszy gracza.

Tak przynajmniej wynika z najnowszego trailera Metro Exodus z okazji targów Gamescom. Swoją drogą, został nawet zaprezentowany podczas konferencji GeForce Gaming Celebration z okazji premiery nowych GeForce RTX jako przykład wykorzystania technologii Nvidia RTX. To oczywiście jedynie dodatek do i tak zachwycającego już świata z masą szczegółów i dopracowaniem z górnej półki. Wprawdzie otwarty świat nie zawsze szedł w idealnej parze z momentami grozy, ale może grafika to wynagrodzi?

Ta nadaje grze po zmroku naprawdę dobrego charakteru, które dopełnia masa wiszących lub makabrycznych trupów, przerażające lalki i manekiny, wyskakujące na nas z zaskoczenia zmutowane bestie i potwory. Co tu dużo mówić – Metro Exodus nie zapowiada się na spokojną produkcję. I dobrze. Przypomnę tylko, że gra zadebiutuje już 22 lutego na PC, Playstation 4 oraz Xbox One.

Oto 21 gier, które otrzymają wsparcie dla Nvidia RTX

Źródło: Wccftech
Zdjęcia: 4A Games