WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Nowy Voltron nadciąga – znamy już jego logo

Ostatnie lata są niezwykle nostalgiczne – jak wiadomo ludzie kochają wracać do większości marek z dzieciństwa. Zjawisko to widać w szczególności w branży gier wideo, gdzie remastery starszych produkcji wprost zalewają rynek. Wygląda na to, że seriale, tym bardziej te animowane, czeka coś podobnego.

Przykład? Serial Voltron, który doczeka się swojej nowej serii wyprodukowanej przez DreamWorks oraz Netflix. Informacje o Voltron: Legendary Defenders, bo tak nazywa się właśnie nowa kreskówka, pojawiły się miesiąc temu, ale o nazwie oraz logo dowiedzieliśmy się dopiero teraz, dzięki serwisowi Nerdist, gdzie trafił pierwszy obrazek promocyjny.

Logo okraszone jest charakterystycznymi dla animacji kolorami tęczy, które są swoistym odzwierciedleniem poszczególnych jednostek tworzących wielkiego robota o nazwie Voltron. Oprócz tego, że kreskówka ma być wzorowana na oryginale z lat 80′ ubiegłego wieku, to nie wiemy o niej niczego szczególnego. Na detale, jak zwykle, przyjdzie nam poczekać.

Voltron-Legendary-Defender-Nerdist-Exclusive

Warto wspomnieć, że pierwszy Voltron z podtytułem Defender of the Universe zadebiutował w 1984 roku i był mocno zmienionym dla zachodniej audiencji anime o nazwie Beast King GoLion. Kreskówka była swojego czasu ogromnym hitem w Stanach Zjednoczonych, co oczywiście przełożyło się na ogromną sprzedaż tematycznych zabawek i masę spin-offów czy też rebootów. Najnowszą odsłoną jest póki co Voltron Force wydana w 2011 roku. Ten serial animowany został dobrze przyjęty przez fanów, lecz to nie wystarczyło, bowiem emisja jego skończyła się po 1 sezonie, czyli 26 odcinkach. Zobaczymy jak będzie z Legendary Defenders.

[źródło i zdjęcia: nerdist.com]