WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Nowy zwiastun Deadly Class

Nadchodząca adaptacja komiksu od braci Russo zbliża się wielkimi krokami. W sieci pojawił się nowy zwiastun Deadly Class, a także plakat ukazujący obsadę w całej okazałości.

Serial opowiadać będzie o Marcusie, nastoletnim wyrzutku. Pewnego dnia chłopak zostaje przyjęty do szkoły specjalizującej się w kreowaniu swoich uczniów na zawodowych zabójców. Jest to placówka, w której zwykłe nastoletnie rywalizacje mają brutalne i krwawe konsekwencje. Akcja serii dzieje się w latach 80.

Nowy zwiastun Deadly Class wygląda ciekawie i klimatycznie. Tak samo jak opublikowany również plakat, na którym wyraźnie widać inspirację punk rock’iem.

Komiks Deadly Class stworzono w 2014 roku przez pisarza Rick’a Remendera i artystę Wes’a Craiga i szybko odniósł sukces. Sam Remander został również jednym z twórców serialu, więc możemy oczekiwać zgodności serii z pierwowzorem.

W serialu wystąpią: Benedict Wong (doktor Strange), Benjamin Wadsworth (Teen Wolf), Lana Condor (Do wszystkich chłopców, których kochałam), María Gabriela de Faría (Yo Soy Franky), Luke Tennie (Shock and Awe), Liam James (The Killing) i Michel Duval (Queen of the South). ). Producentami wykonawczymi są Joe i Anthony Russo. Remender współproducent, tak samo jak Miles Orion Feldsott i Mick Betancourt.

Nowy zwiastun Deadly Class

Premiera na kanale SYFY odbędzie się 16 stycznia 2019 roku.

Czytaj też: Znamy zarobki dziecięcej obsady Stranger Things

Źródło: https://www.cbr.com/