WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Nowy zwiastun drugiego sezonu The Punisher ogłasza datę premiery

Netflix w końcu wypuścił nowy zwiastun drugiego sezonu The Punisher. Za jego pomocą ogłosił również, kiedy możemy spodziewać się premiery kolejnej odsłony serii.

Pierwszy sezon The Punisher zadebiutował w listopadzie 2017 roku, na kolejne epizody musieliśmy więc czekać bardzo długo. Oczekiwaniu towarzyszyła niepewność, czy na pewno Frank Castle powróci. W międzyczasie Netflix skasował większość seriali Marvela, więc fani byli niespokojni też o Punishera. W końcu jednak ukazał się nowy zwiastun drugiego sezonu The Punisher, a wraz z nim data premiery. Netflix zaplanował ją na 18 stycznia.

Mimo iż Frank Castle uciekł i uniknął kary, to nie może pomogło mu pozostawić za sobą tego, kim jest. Wideo pokazuje, że jego były przyjaciel, Billy Russo, powoli odzyskuje siły po tym, co Frank mu zrobił. Przywdziewa też niepokojącą maskę, co pokazuje, że z sojusznika stanie się wrogiem.  Wcielający się w postać Russo, Ben Barnes, potwierdził, że jego postać nie będzie nazywać się Jigsaw. Teraz wiadomo dlaczego. Wygląda na to, że Russo opracował sobie zupełnie nową osobowość do walki z Punisherem.

Nowy zwiastun drugiego sezonu The Punisher ogłasza datę premiery

Premiera 2. Sezonu The Punisher już 18 stycznia na Netflixie.

Czytaj też: Nowy Spawn będzie bardzo mrocznym horrorem

Źródło: comicbookmovie.com