WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Nowy zwiastun Gwiezdnych Wojen: Przebudzenie mocy

Zwiastun złożony jest praktycznie z samych nowych scen. Mamy pogląd na nowych bohaterów (Finn i Rey), powrót starych i lubianych jak Han Solo czy księżniczka Leia, a także nie zabrakło walk X-Wingów z Tie fighterami. Fanów walk między Jedi i Sithami zadowoli fakt, że Finn będzie walczył z Kylo Ren, tajemniczą postacią, która ma obsesję na punkcie spuścizny Dartha Vadera.

„Przebudzenie mocy” to pierwszy film z serii za który odpowiada Disney. Szczegóły fabuły są utrzymywane w ścisłej tajemnicy. Film będzie miał swoją premierę 18 grudnia 2015 roku.

W obsadzie są: Harrison Ford, Carrie Fisher, Mark Hamill, Anthony Daniels, Peter Mayhew, Daisy Ridley, Kenny Baker, John Boyega, Adam Driver, Oscar Isaac, Andy Serkis, Domhnall Gleeson, Crystal Clarke, Max von Sydow, Lupita Nyong’o, Christina Chong, Gwendoline Christie, Pip Anderson, oraz Miltos Yerolemou.

Od wczoraj można rezerwować bilety na seanse przedpremierowe, jak i wszystkie do końca roku. Do wyboru są dwie wersje językowe (napisy oraz dubbing) w formatach 2D, 3D oraz 3D IMAX.