WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Nowy zwiastun Kapitan Marvel

Marvel opublikował nowy zwiastun Kapitan Marvel, który daje nam jeszcze szersze spojrzenie na nadchodzący film. Prócz znanych nam już scen pojawiają się zupełnie nowe. Sugeruje też bardzo ciekawą rzecz.

Nowy zwiastun Kapitan Marvel trwa 90 sekund i dzięki niemu możemy dowiedzieć się więcej na temat Carol Danvers. Można z niego wywnioskować także bardzo ciekawą rzecz. Klip sugeruje, że to właśnie superbohaterka zainspirowała Nicka Fury’ego i agenta Coulsona do stworzenia Avengers. Danvers tłumaczy Fury’emu o co chodzi w wojnie między Kree a Skrullami, a także demonstruje swoje moce. Widzimy też jak agent Coulson rozmawia z Furym o tym, jak znaleźć superbohaterów podobnych do Kapitan Marvel. Wygląda na to, że jest ona początkiem wszystkiego.

Dodatkowo nowy zwiastun Kapitan Marvel pokazuje Skrulla zmieniającego kształt na Ziemi i Jude Lawa trenującego z Carol. Nadal nie wiemy, czy aktor gra Yon-Rogga czy też Mar-Vella.

Oczywiście nie możemy w pełni ufać pozorom, gdyż klipy mogą nas wprowadzać w błąd. Nie zdradzają one szczegółów fabuły. Możliwe, że Danvers i Fury rozstali się w niezbyt przyjaznych stosunkach. Wyjaśniałoby to czemu Nick czekał tyle czasu z wezwaniem jej na pomoc. Robi to dopiero w obliczu zbliżającej się śmierci.

Wszystkiego dowiemy się już 8 marca, kiedy na ekrany kin wejdzie film Kapitan Marvel.

Czytaj też: Nowy Batman bez Bena Afflecka

Źródło: bgr.com