Po wielkim sukcesie „Strażników Galaktyki”, Disney zapowiedział serial animowany z bohaterami kinowego hitu. Przez ostatnie tygodnie Marvel nie daje nam zapomnieć o tej produkcji publikując nowe fragmenty serialu. Tym razem dostajemy pełnoprawny zwiastun telewizyjnej produkcji.

W serialu powrócą wszyscy doskonale znani bohaterowie z Peterem Quillem na czele, który wraz z resztą drużyny odkrywa tajemniczy artefakt, który zgodny jest z jego DNA i tylko Star-Lord może go aktywować. Tym samym Strażnicy Galaktyki otrzymują dostęp do mapy skarbów, która prowadzi do potężnej broni potrafiącej stworzyć zupełnie nowy wszechświat. Chrapkę na artefakt ma także Thanos, Ronan, Kolekcjoner oraz Loki. Gościnny występ tego ostatniego może być nie lada niespodzianką dla fanów uniwersum Marvela. Ciężko jednak oczekiwać, że na ekranie zobaczymy któregoś z Avengersów. Nie wiadomo jak historia z serialu będzie miała się do kinowego przeboju.

Serial zadebiutuje w Ameryce już 26 września na Disney XD. Polska premiera nie została jeszcze wyznaczona, ale można spodziewać się, że będzie ona zbliżona do tej światowej.

Kolejny artykuł znajdziesz poniżej