WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Technowinki

NVIDIA G-Assist istnieje naprawdę!

Tegorocznym prima aprilisowym żartem zielonych stał się G-Assist. Malutki przedmiot, który jest w stanie grać za ciebie! Oczywiście większość z was zapewne widziała filmik przygotowany na tą okazję ale przytoczę go jeszcze raz:

Czy to wszystko prawda? Nie do końca jednakże firma ta zdecydowała się stworzyć limitowaną edycję nośników USB w kształcie referencyjnej konstrukcji ich kart graficznych. Jak bardzo limitowanej? Niestety nie ma możliwości zakupu tego pendrive jednak jest kilka sposobów na jego zdobycie.

Wszyscy dziennikarze i przedstawiciele mediów odwiedzający na E3 stanowisko Nvidii otrzymają swoją własną kopię. Ponadto każdy zarejestrowany użytkownik NVIDIA GeForce Expirience ma szansę na wygranie jednej z 1080 sztuk. Jedynym wymaganiem jest zaznaczona możliwość otrzymania nagród i biuletynów informacyjnych na naszym koncie.

Ponadto w social mediach zostanie przeprowadzony konkurs. Każdy post zawierający hashtag #GameReady oraz #E3, opisujący ulubioną grę zaprezentowaną na tej konferencji, ma szansę na otrzymanie zestawu nagród.

Dla 100 osób przygotowano:

o    limitowaną edycję nośnika USB GeForce GTX

o    kody do gier

o    zestawy słuchawkowe Astro A40 lub A50

Dla 50 osób przygotowano:

o    karty graficzne GeForce GTX 1080 Ti

o    zestawy Oculus Rift + Touch VR

o    monitory Acer G-SYNC

o    monitory Dell G-SYNC

Główna nagroda:

o limitowana edycja nośnika USB GeForce GTX

o    komputer iBuyPower Snowblind Battlebox

Nagrody są bardzo ciekawe więc warto spróbować szczęścia!