WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Technowinki

NZXT obniża ceny swojej płyty głównej

Podczas targów CES 2018, znany producent obudów i chłodzeń, NZXT, zaprezentował swoją pierwszą płytę główną. To co ją wyróżnia to obudowa, która może być konfigurowana oraz w różnych kolorach co pozwala na dopasowanie jej wyglądu do reszty podzespołów.

Realnym producentem płyty jest firma ECS, co budziło pewne obawy. Jednakże opinie fanów są świetne – płyta posiada mnóstwo funkcji i spełnia wszystkie wymagania. Jedyna rzecz, która się im nie podobała, to cena. Producent bez doświadczenia an rynku nie może sobie życzyć 299 dolarów. NZXT wsłuchał się w te prośby i obniża właśnie cenę do 249 dolarów. Ciągle jest ona wysoka ale przynajmniej nie śmiesznie wysoka.

Płyta posiada kilka ciekawy funkcji. Oprócz wcześniej wspomnianej metalowej obudowie jest to także oświetlenie wykorzystujące technologię HUE+ czy dziewięć miejsc na wentylatory z PWM. Aktualnie płyta nie jest jeszcze dostępna w sprzedaży w Amazonie. Aby ją kupić nalezy znaleźć innego dostawcę na stronie producenta. W Polsce jest ona jeszcze nie do kupienia.

Źródło: https://www.eteknix.com/