WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Obsada prequela Kingsman powiększa się o kolejne gwiazdy

Zdjęcia do prequela Kingsmanów rozpoczną się w styczniu, a reżyser Matthew Vaughn rozpoczął castingi. Do swojego nowego filmu zwerbował już aktorów znanych z Marvela i Gry o Tron, a nawet z Harry’ego Pottera. Obsada prequela Kingsman się powiększa.

Pierwszą gwiazdą, która pojawi się w prequelu Kingsman jest Rhys Ifans. Aktor wcielił się w Xenofiliusa Lovegooda w filmach o Harrym Potterze. Pojawił się również w Niesamowitym Spider-Manie, a także w Alicji po drugiej stronie lustra. Jego postać w filmie Vaughna opisywana jest jako „niebezpieczny i manipulujący rosyjski mistyk”.

Kolejne gwiazdy dołączają do obsady prequela filmu Kingsman

Kolejnym Brytyjczykiem w obsadzie jest Charles Dance, którego większość będzie kojarzyła z roli Tywina Lannistera w Grze o Tron. Na razie nie wiadomo kogo zagra w prequelu Kingsmanów.

Przypuszczalnie pojawi się wątek konfliktu z I wojny światowej, a do niemieckiej strony dołączy Daniel Brühl. Mogliśmy zobaczyć go w Bękartach wojny, a także w roli Zemo w filmie Kapitan Ameryka: Civil War.

Dołączają oni do Harrisa Dickinsona i Ralpha Finnesa, którzy wcielą się w głównych bohaterów. Według plotek, wkrótce w obsadzie może znaleźć się również Matthew Goode.

Roboczy tytuł prequela to Kingsman: The Great Game i planowo film ma zagościć w kinach już w przyszłym roku.

Czytaj też: Minn-Erva powraca na plan Kapitan Marvel

Źródło: www.cbr.com