WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Obsada serialu Straceni chłopcy powiększa się o nowe aktorki

Już jakiś czas temu informowaliśmy, że stacja CW planuje serialowy reboot kultowego filmu z lat 80. Na razie zamówiony jest odcinek pilotażowy The Lost Boys za który odpowiada reżyserka Zmierzchu. Castingi trwają, a obsada serialu Straceni chłopcy wciąż się powiększa.

Czytaj też: Zobaczcie drugi zwiastun Detektywa Pikachu

Straceni chłopcy to horror z 1987 roku, który opowiada o dwóch braciach, którzy wraz z matką przeprowadzają się do miasteczka Santa Carla po tragicznej śmierci ojca. Zwyczajna z pozoru miejscowość skrywa mroczny sekret – zamieszkują go wampiry. Gdy starszy z braci, Michael, zostaje zarażony i wciągnięty do wampirzego grona, młodszy brat Sam bierze sprawy w swoje ręce. Wraz z kumplami, maniakami komiksów o wampirach, rusza ratować starszego brata. Fabułę serialu oparto również na tej historii, choć wystąpią w niej na pewno drobne zmiany.

Obsada serialu Straceni chłopcy powiększa się o nowe aktorki

Samozwańczy łowcy wampirów, bracia Frog przyczynili się do tego, że oryginał miał w sobie wiele z komedii. Okazuje się jednak, że w nowej wersji ulegnie zmianie płeć samozwańczych łowców. W serialu zobaczymy siostry  Lizę i Cassie Frog, w które wcielą się Cheyenne Haynes i Haley Tju. Opisuje się je jako nastoletnie mieszkanki Santa Carla, które pracują w sklepie z komiksami. Dopóki Sam nie przybył do miasta, są jedynymi świadkami mrocznych wydarzeń.

Prócz Hayley i Tju w obsadzie znaleźli się:  Tyler Posey, Kiele Sanchez, Medalion Rahimi a także Dakota Shapiro. Za scenariusz odpowiada Heather Mitchell, zaś reżyserem została Catherine Hardwicke.

Na razie nie ogłoszono, kiedy będziemy mogli zobaczyć odcinek pilotażowy Straconych chłopców.

Czytaj też: Nowy spot filmu Shazam!

Źródło: comicbookmovie.com