WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Obsada serialu Wiedźmin od Netflix

Dosłownie przed chwilką fanpage Netflixa ujawnił nam obsadę serialu Wiedźmin na podstawie prozy Andrzeja Sapkowskiego. Już teraz mogę Was zapewnić, że nie będzie wielu powodów do narzekań…

Obsada serialu Wiedźmin od Netflix od wielu tygodni była jednym z najgorętszych tematów w serialowym półświatku. Od licznych wątpliwości z aktorką do roli Ciri, aż po obawy przed zbyt wysokim wpływem poprawności politycznej na ostateczny kształt serialu. Wygląda jednak na to, że jest dobrze… i to bardzo!

Obsada serialu Wiedźmin od Netflix

Poznaliśmy więc odtwórczynie nie tylko Ciri, ale również Yennefer, Calanthe, Eista, Myszowora, Tissaii, Fringilli Vigo, Sabriny oraz Renfri. Netflix niestety nie poinformował nas o szczegółach, ale możemy być prawie pewni, że ta obsada serialu Wiedźmin dotyczy jedynie pierwszego sezonu. Stąd też brak takich rodzynków, jak Vilgefortza, Regisa, czy rudowłosej Triss Merigold. Sam wielkim kinomaniakiem nie jestem i niestety nie mogę powołać się na moje doświadczenie co do możliwości poszczególnych aktorów, więc liczę tutaj na Was. Czy Netflix wybrał mądrze? Dajcie znać w sekcji komentarzy!


Aktualizacja

Netflix poinformował w komentarzach pod oficjalnym postem, że nie są to jedyni bohaterowie, którzy znajdą się w pierwszym sezonie. Pozostali zostaną więc ujawnieni w przyszłości.


Czytaj też: Wiemy kiedy zadebiutuje serial Wiedźmin

Źródło: Netflix
Zdjęcia: Netflix