WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Obsada Swamp Thing wciąż się powiększa

Swamp Thing nabiera rozpędu. DC kompletuje obsadę do swojego nowego serialu. Wczoraj pisaliśmy już o tym, że obsadzono rolę Potwora i Hollanda. Dziś nadszedł czas na głównego złoczyńcę – Avery’ego Sunderlanda.

Obsada Swam Thing wciąż się powiększa. Teraz dołącza do niej Will Patton, którego nadal możemy zobaczyć w roli oficera Hawkinsa w nowym Halloween. Wcieli się on w jednego z antagonistów w serialu. Według oficjalnego opisu postaci, jest kimś w rodzaju patriarchy miasta. Oddany społeczności, pozornie życzliwy, choć to wszystko ma skryć prawdziwe motywy. Avery Sunderland jest bezwzględny i pragnie wykorzystać moc bagien dla własnych zysków.

W komiksie Sunderland jest tylko płotką torującą drogę powrotowi The Floronic Man’a, jednego z największych wrogów Potwora z Bagien. Jednak z tego co nam wiadomo, rola Jason’a Woodrue jest jeszcze nie obsadzona.

Przypomnijmy, że serial Swamp Thing oparty jest na komiksach DC. Będzie opowiadał historię Abby Arcane, która pracuje dla Centrów Kontroli i Prewencji Chorób. Kiedy w jej rodzinnej miejscowości wybucha epidemia wywołana przez wirusa z pobliskich bagien wraca do Houma by zbadać tajemniczą chorobę. Na miejscu poznaje Aleca Hollanda, biologa, w którym się zakochuje. Mężczyzna jednak wkrótce ginie, ale za sprawą potężnych sił nie umiera tak do końca.

Oto członkowie obsady Swamp Thing, których znamy:  w roli Abby Arcane wystąpi Crystal Reed, Derek Mears jako Potwór, Andy Bean zagra Alec’a Hollanda, a Marii Sten zobaczymy w roli Liz Tremayne. Natomiast Jennifer Beals wystąpi jako szeryf Lucilla Cable, Jeryl Prescott wcieli się w Madame Xanadu. Producentem wykonawczym jest James Wan razem z Markiem Verheidenem , Garym Daubermanem, Michaelem Clearem i Lenem Wisemanem.

Serial zadebiutuje na platformie sreamingowej DC.

Czytaj też: Wiemy kto zagra Potwora w Swamp Thing

Źródło: https://www.comicbookmovie.com/