WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Bez kategorii

Oby w tym roku Wasz Mikołaj był równie hojny, co Bill Gates

Od wielu lat w serwisie Reddit trwa akcja Secret Santa, w ramach której użytkownicy losują siebie nawzajem, aby sprawić sobie prezenty. Szczęście chciało, że niejaka Aerrix przyporządkowana została do… Billa Gatesa.

Tak, jeden z najbogatszych ludzi na świecie bierze udział w akcji Secret Santa od dłuższego czasu i często przeprowadza na Reddicie AMA. Do momentu odebrania paczki, otworzenia jej i ujrzenia uroczego zdjęcia założyciela Microsoftu, użytkowniczka Aerrix nie była świadoma, jakie szczęście ją spotkało.

Ja… ja po prostu oniemiałam.

Wyruszyłam z domu około 7:30, aby zwrócić coś do Targeta i podrzucić na pocztę mój prezent w drodze powrotnej. Dotarłam do domu około dziewiątej, ujrzawszy awizo od FedExu wetknięte w drzwi. Zadzwoniłam do nich, aby się dowiedzieć, czy byliby w stanie doręczyć ją dzisiaj jeszcze raz, ale usłyszałam jedynie, że do jutra paczka na pewno dotrze. Niespodziewanie, 15 minut później kurier zadzwonił do moich drzwi, zostawiając mi gigantyczne pudełko z napisem Aerrix, co wprawiło mnie w ekscytację. Nie miałam pojęcia, co może być w środku, więc od razu zabrałam się za otwieranie.

Kiedy dostałam się do środka paczki, ujrzałam masę folii bąbelkowej, ale gdy już się przez nią przekopałam i ujrzałam to zdjęcie… Szczęka. Mi. Opadła. Niech zdjęcie przemówi samo za siebie. (…) Wyciągnęłam wszystko z pudełka i ułożyłam w jednym miejscu, aż wszystko wokół pokryło się brokatem. Wśród nich znajdowały się dwa pudełka z napisem „rękawice Aerrix” i „rękawice Clairrix”. Tak przy okazji, imię mojego psa to Claire, czy to nie jest cholernie słodkie? DOSTAŁAM RĘKAWICE ZELDA I DRUGĄ, IDENTYCZNĄ PARĘ DLA MOJEGO PIESEŁA.

Później otworzyłam jedno z pudełek, a w środku znalazłam trzy bezprzewodowe pady do Xboxa One. Na początku byłam nieco zdezorientowana, ale zabrałam się za znacznie większe pudełko i… JUŻ WIEDZIAŁAM CO TO JEST. Xbox One Edycja Minecraft!!!!!! Znalazłam tam również własnoręcznie napisaną wiadomość o treści „Kocham mojego Xboxa i mam nadzieję, że Tobie też się spodoba”. Yyy, tak, z całą pewnością mi się spodoba – już mi się podoba!

Cała lista prezentów jest zbyt długa do redagowania, najlepiej więc będzie, jeżeli zdjęcia przemówią same za siebie. Coś czuję, że po poście Aerrix w przyszłym roku w Secret Santa weźmie udział znacznie więcej ludzi liczących na wylosowanie Billa Gatesa.

źródło: redditgifts.com