WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Oddaj krew z okazji premiery Bloodborne

Nie każdy w życiu oddawał krew. Niektórzy nie czuli takiej potrzeby, a inni po prostu boją się igieł lub wizyt u lekarza. Pora się przemóc w słusznej sprawie, bo w rolę wchodzi życie ludzi!

Z okazji premiery Bloodborne na PlayStation 4, polski oddział Sony chce, by gracze połączyli siły i w dniu 25 marca 2015 roku oddali krew na rzecz Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Warszawie. Wystarczy zjawić się przy Pałacu Kultury i Nauki obok Stacji Metro Centrum w Warszawie w godzinach 11:00 – 16:00. W nagrodę za oddanie, poza satysfakcją z pomocy innym osobom, PlayStation Polska przewidziało miłe niespodzianki, w tym możliwość zagrania w Bloodborne na miejscu.

To bardzo ciekawa akcja, która nie dość, że pomoże graczom wczuć się w świat gry, to jeszcze przysłuży się ofiarom wypadków lub osobom chorującym. Premiera Bloodborne to tylko dobry pretekst do niesienia dobra, tak jak główny bohater gry przynosi światło na mroczne ulice Yharnam. Udowodnijmy, że gry wideo mogą służyć dobrym celom!

Więcej informacji na temat samego wydarzenia można znaleźć na oficjalnym fanpage’u PlayStation Polska na Facebooku.