Odnowione Final Fantasy 7 może nie być jedyną grą z serii, która doczeka się odświeżenia. Co jeszcze planuje Square Enix?

Square Enix zapowiadając Final Fantasy VII Remake doprowadziło swoich fanów do łez. Gra cały czas powstaje i wiemy o niej bardzo mało. Jedną z ostatnich informacji było to, że tytuł zostanie podzielony na epizody, tak aby kompleksowo odtworzyć cały świat gry, a nawet go rozbudować. Jak się jednak okazuje, wkrótce możemy dowiedzieć się o kolejnych odnowionych odsłonach!

Tetsuya Nomura, który jest odpowiedzialny za produkcję gry, został zaskoczony jednym z pytań fanów. Ku zdziwieniu wszystkich, nie krył on się z informacjami i dał nadzieje na więcej odnowionych części. Fan gry zapytał go bowiem czy będzie miał możliwość zagrania w odnowione Before Crisis: Final Fantasy VII. Jak się okazuje Square Enix planując cały projekt „Final Fantasy VII Remake” myślało o stworzeniu całej kompilacji gier uniwersum FF7! Propozycja wciąż jest aktualna, więc możliwe, że doczekamy się kolejnych remake’ów.

Czytaj też: Mikrotransakcje w Fallout 76 są… znośne!

Źródło: wccftech.com

Kolejny artykuł znajdziesz poniżej