WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Technowinki

Odświeżony Galaxy Note 7 trafi na rynek pod inną nazwą

Dzięki udanej premierze Galaxy S8 i S8+, Samsung wreszcie może poradzić sobie z zeszłoroczną porażką. Co stało się z Galaxy Note 7 pewnie każdy z Was wie. Jakiś czas temu były plotki, że firma chce przywrócić smartfon na rynek. Okazuje się, że były one prawdą.

W niektórych rejonach świata zostanie wydana odświeżona wersja smartfonu. Oznacza to, że Samsung weźmie zwrócone egzemplarze i wprowadzi w nich zmiany. Przeprowadzone śledztwo wskazało na winę baterii. Na pewno więc będzie ona mniejsza, prawdopodobnie o pojemności 3200 mAh. Zmiana dotknie także nazwy – będzie to model Galaxy Note FE. Wcześniejsze doniesienia mówiły o Note 7R, jednakże nie były one prawdziwe.

Oczywiście doniesienia nie pochodzą z oficjalnego źródła, jednakże są dość wiarygodne. Na ich potwierdzenie także długo nie będziemy musieli czekać – pierwsza partia telefonów ma trafić na rynek koreański już w czerwcu. Czy gdyby smartfon trafił do Polski, to byli byście zainteresowani jego zakupem? Jeśli tak, to jaka powinna być jego cena?

Źródło: https://www.neowin.net, zdjęcie:Samsung Galaxy Note 7 Display via photopin (license)