WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Oferta pracy wskazuje na wcześniejszy debiut konsol nowej generacji

Jest to poniekąd spekulacja szyta dosyć grubymi nićmi, ale w kwestii następcy PlayStation 4 oraz Xbox One nie pozostaje nam nic innego. Tym razem to Infinity Ward wskazało swoją ofertą pracy na wcześniejszą premierę prawdopodobnego PlayStation 5 oraz Xbox Scarlett. 

Wszystko rozbija się o wspomnianą ofertę, w której to studio poszukuje dewelopera zdolnego do pracy nad niezapowiedzianą grą nowej generacji. Śmiało możemy powiedzieć, że Infinity Ward miało tutaj na myśli nowe konsole, a nie jakąś niesamowitą i tym samym rewolucyjną produkcję. Sama przeszłość studia wskazuje również, że w grę wchodzi kolejna odsłona serii Call of Duty, która od 2005 jest wydawana regularnie… co roku. W bieżącym swój debiut zaliczy Call of Duty: Black Ops IIII (oby nie przerodziło się to w jedno wielkie „ups”)… ale w następnym?

Oferta pracy wskazuje na wcześniejszy debiut konsol nowej generacji

O kontynuacji jeszcze nic nie wiemy, dlatego „niezapowiedziana gra” z samej oferty pracy może wskazywać właśnie na kolejną odsłonę serii, która ma pojawić się (zgodnie z tradycją) w 2019 roku. Poniekąd wynika z tego, że konsole nowej generacji trafią na rynek już za kilka miesięcy. Oczywiście może to być coś równie „błahego”, jak zwyczajne przedwczesne kompletowanie zespołu na coś, co Infinity Wand zapowie dopiero na 2020 rok. Innymi słowy, „czas pokaże”.

Czytaj też: Plotki mówią o PlayStation 5 ze wsteczną kompatybilnością

Źródło: Kitguru
Zdjęcia: Kitguru