WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Oferta RDR2 na PC była fałszywa, ale sklep wierzy w premierę

Kilka dni temu podrzuciłem Wam wpis w ofercie sieci MediaMarkt, który wskazywał, że Red Dead Redemption 2 trafi na PC. Teraz przedstawiciel ujawnił, że ta oferta RDR2 na PC była fałszywa, ale sklep wierzy w premierę.

O prawdopodobnej strategii studia Rockstar rozpisałem się już poprzednio, więc teraz daruje Wam wywody na temat tego, jak marketingowo można zrobić z Red Dead Redemption 2 istną maszynkę do robienia pieniędzy, jak to było z GTA V. Jednak sama oferta dotycząca premiery gry na PC w 2019 roku już od początku odrobinę trąciła kłamstwem, bo wyznaczono ją na 31 grudnia. Serwis Wccftech nie pozostał jednak sprawy bez dokładniej odpowiedzi i poszukał ich u samego podmiotu.

Jeden z przedstawicieli bez ogródek potwierdził wspomnianą ofertę, a nawet zasięgnął konsultacji w dziale ds. gier w firmie. Tamtejszy przedstawiciel stwierdził, że może i nie otrzymali jeszcze takich planów Rockstara, ale wierzą, że w przyszłości Red Dead Redemption 2 na PC zostanie zapowiedziane. Jednak aby nie wywoływać zamieszania, firma ściągnęła wspomnianą ofertę ze sklepu. Co tu dużo mówić, czas pokaże, choć chyba każdy z nas wierzy, że Rockstar nie przepuści wydania czegoś, co od początku zapowiada się na hit.

Czytaj też: Red Dead Redemption 2 niedostępne w małych sklepach

Źródło: Wccftech
Zdjęcia: Rockstar via Wccftech