WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ

Oferta sklepu prawdopodobnie ujawniła listę gier, które pojawią się na targach E3

Patrząc na najnowsze przecieki i doniesienia, możemy być pewni, że tegoroczne targi E3 przejdą do historii. To właśnie na tej edycji mają zostać zaprezentowane i zapowiedziane gry, na które czeka cały świat graczy. Oczywiście ich dokładną listę poznamy dopiero po całym wydarzeniu, ale już teraz możemy oddać się w wir spekulacji.

Źródłem ich dzisiejszej dawki jest sklep Walmart Canada, który wczoraj zamieścił w swojej przedsprzedażowej ofercie całkiem pokaźną kolekcję tytułów. Wszystkie pozycje usunięto zaraz po prawdopodobnym ujawnieniu błędu ze strony pracownika, ale w sieci przecież nic nigdy nie ginie. Dzięki temu w nasze ręce wpadła lista gier, które najprawdopodobniej doczekają się wkrótce zapowiedzi albo prezentacji. Oczywiście najlepszą ku temu okazją będą targi E3 odbywające się od 12 do 14 czerwca.

Przeciek potwierdza obecność zapowiedzianych już pozycji (np. The Division 2) i tych, których po prostu mogliśmy się spodziewać (WWE 2019). Nieszokującym zaskoczeniem jest również obecność Splinter Cell, Borderlandsa 3, czy Gear of War 5, o których przecież wiedzieliśmy w mniejszym, bądź większym stopniu od pewnego czasu. Wylistowanie Assassin’s Creed może wskazywać na jakiś sequel, albo niepowiązaną z Ubisoftem grę, ale równie dobrze może być zwyczajnym błędem, jak np. Forza Horizon 5, która nie doczekała się jeszcze premiery swojej poprzedniczki (części czwartej).

Oczywiście cała ta lista może okazać się nieporozumieniem, ale zadziwiająco często takie przecieki znajdowały potwierdzenie w rzeczywistości. Jednak bez względu na to wierzę w zapowiedź nowego Borderlandsa – zwłaszcza po odsłonie Pre-Sequel, na podstawie której można by wykuć kawał dobrego (niczym Borderlands 2) dzieła. Raczej nie muszę wspominać chęci obejrzenia kilku ujęć z Cyberpunka 2077, czyż nie?

Źródło: wccftech.com