WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Oficjalna data premiery Red Dead Redemption 2

Powszechnie mówi się, że mężczyzna powinien zbudować dom, zasadzić drzewo i spłodzić syna… ale praktycznie nikt nie wspomina o powinności odjechania w stronę zachodzącego słońca na wiernym wierzchowcu. Tak czy inaczej, każdy otrzyma taką możliwość w najnowszej odsłonie Red Dead Redemption. Jednak ten zagości na naszych konsolowych dyskach nieco później, niż donosiły wcześniejsze przecieki.

Tym razem na szczęście możemy bazować na oficjalnym stanowisku odpowiedzialnego za grę studia. Na swoim Twitterze Rockstar Games zapowiedziało, że premiera Red Dead Redemption 2 odbędzie się dopiero 26 października bieżącego roku. Tradycyjnie nie zabrakło przeprosin w formie oświadczenia, które możecie przeczytać tutaj. Ogranicza się jednak wyłącznie do tego, że deweloperzy potrzebują więcej czasu na doszlifowanie wszystkich szczegółów.

Pewnie każdy żałuje, że Dziki Zachód odwiedzimy dopiero w czasie mroźnych, jesiennych dni, ale z drugiej strony lepiej nabyć dopracowaną grę, czyż nie? Na osłodę okresu oczekiwania Rockstar udostępnił kilka screenshotów, które znajdziecie powyżej. Przedstawiają to, co gracze z pewnością oczekują: akcję, klimat i majestatyczne, ale zarazem charakterystyczne widoki.

Źródło: rockstargames.comtwitter.com