WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Oficjalnie potwierdzone! Vanquish pojawi się na PC!

Jak to mówią – lepiej późno niż wcale. Vanquish miał swoją premierę na konsolach (Xbox 360 oraz PS3) już w 2010 roku. Mija niecałe 7 lat i SEGA po sukcesie Bayonetty na PC, postanawia wypuścić port Vanquish na tę samą platformę. Czego możemy się po nim spodziewać?

Wszystkie znaki na ziemi i niebie jednak były prawdziwe. W poniedziałek pisaliśmy o dziwnym obrazku, który SEGA wypuściła na Twitterze. Mija kilka dni i firma nie wytrzymała presji ze strony fanów, potwierdzając wszelkie doniesienia. Kochani, Vanquish zmierza na PC!

Vanquish to piekielnie dynamiczny i wciągający, trzecioosobowy shooter. Jeśli jeszcze o nim nie słyszeliście, to warto nadrobić wszelkie informacje, bo już 25 maja na platformie Steam zawita stosowna konwersja tego tytułu na PC. Wydawca zapowiada wsparcie dla rozdzielczości 4K, odblokowaną ilość klatek, usprawnienia graficzne, a do tego odpowiednie wsparcie dla klawiatury oraz myszy.

Dla osób czających się na pre-order przygotowana została specjalna okazja. Jeśli zamówicie Vanquish przed 25 maja, to dostaniecie małą próbkę soundtracku (składający się z 5 kawałków), kilka avatarów, artbook, a także „ekskluzywne tapety”. Co ciekawe, jeśli posiadacie już Bayonettę, to SEGA powinna wysłać Wam na konto 25% zniżki na pre-order Vanquish.

SEGA rozszalała się na PC. W takim tempie możemy oczekiwać więcej tytułów od tego wydawcy, które potencjalnie mogą pojawić się na komputerach osobistach. Ja na Vanquish oczywiście czekam. A Wy?

źródło: digitaltrends.com | grafika: platinumgames.com