WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Oficjalny kinowy plakat Gwiezdnych Wojen: Przebudzenia mocy

Wczoraj zaprezentowano oficjalny plakat kinowy nowej odsłony gwiezdnej sagi. Nie zabrakło charakterystycznych bohaterów oryginalnej trylogii jak księżniczka Leia, Han Solo, Chewbacca,R2D2 i C3PO a także nowych bohaterów w tym Finn, Rey, Poe Dameron, Kylo Ren i robota BB-8. Na plakacie są również oddziału Najwyższego Porządku, oraz klasyczne pojazdy serii z X-Wingami i Sokołem Milenium na czele. Po prawej widać Starkiller Base (Baza Najwyższego Porządku), która swoją konstrukcją przypomina Gwiazdę Śmierci. W odróżnieniu od broni Imperatora, która potrafiła zniszczyć jedynie planety, organizacja powstała po Imperium dysponuje bronią zdolną niszczyć całe układy gwiezdne.

Centralną postacią jest Rey, umieszczona na plakacie między Kylo Renem (ciemną stroną mocy) a Finnem (jasną stroną mocy). Twórcy sugerują nam, że postać grana przez Daisy Ridley może mieć rozterki moralne, którą ze stron wybrać. Najwyraźniej Kylo Ren będzie szukał nowych sojuszników również wśród przyjaciół Luka Skywalkera czy Hana Solo.

Najmocniej może dziwić brak postaci Luka Skywalkera. Według plotek, fabuła kręcić się będzie wokół odnalezienia ostatniego Jedi, który zniknął z niewiadomych powodów. Bohaterowie będą chcieli go odnaleźć, aby w równej szanse stawić czoło oddziałom Najwyższego Porządku.

Już dzisiaj ruszyła przedsprzedaż biletów na „Gwiezdne Wojny: Przebudzenie mocy”. Do wyboru są dwie wersje językowe (napisy oraz dubbing) w 2D, 3D oraz 3D IMAX.

Jeszcze dzisiaj (według czasu amerykańskiego) pojawi się nowy zwiastun filmu. Z wiadomych przyczyn, zwiastun może pojawić się późno w nocy naszego czasu. Według plotek mniej więcej o 2:00 w nocy.

gwiezdne-wojny-przebudzenie-mocy-plakat-angielski1