WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Old Soldier – kolejny cinematic przypominający o Battle For Azeroth

Blizzard po raz kolejny udowodnił, że potrafi odwalić kawał dobrej roboty przy tworzeniu klimatycznych filmów. Tym razem  zaprezentował życie i rozważania weterana Hordy przed bitwą w cinematicu „Old Soldier”.

Ten przypadnie do gustu zwłaszcza fanom uniwersum Warcrafta, którzy na bieżąco śledzą tamtejszą fabułę. Całej zdradzać Wam oczywiście nie będę, ale do lepszego zrozumienia poniższego dzieła musicie wiedzieć, że ten nawiązuje do bitwy, jaką spowodowała decyzja Sylvanas o spaleniu Drzewa Życia Teldrassil. Z tym nie zgadzali się nie tylko fani, ale postacie w uniwersum z Varokiem Saurfangiem na czele, który jest właśnie bohaterem „Old Soldier”. Rzućcie na niego okiem poniżej:

Robi wrażenie, co nie? Nic więc dziwnego, że pod nim znajdziecie komentarze sugerujące Blizzardowi zabranie się za podobnych produkcji, ale pełnometrażowych. Osobiście nie pogardziłbym kilkunastogodzinnym skrótem CAŁEJ historii uniwersum, ale marzyć przecież można. Czyż nie? Sam cinematic spowodował również lawinę komentarzy fanów Hordy. Użytkownik ResetEra napisał na przykład:

Jestem pod wrażenie. To rodzaj tego typu opowieści, które chciałem otrzymać w Starcraft 2. To prawdopodobnie wróży dobrze następnym materiałom w tym stylu.

Historia świata gry World of Warcraft w pigułce

Źródło: Wccftech
Zdjęcia: Wccftech