WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Technowinki

OnePlus 5 będzie miał podwójny aparat

Przez ostatni czas do sieci wypływa sporo informacji na temat nowego smartfone od OnePlus. Wersja 5 stanie się następcą 3T, którego sprzedaż zakończyła się w zeszłym tygodniu. Część z tych plotek dotyczyła zmian między innymi a aparacie.

Od pewnego czasu napływające informacje mówiły o tym, że OnePlus 5 będzie posiadał dwa aparaty fotograficzne. Niedawno wypłynęło także zdjęcie, które pokazywały smartfona z tyłu, jednakże nie było pewności co do ich rzetelności. Teraz do sieci wyciekło zdjęcie opakowania, które w pełni to potwierdza, więc można uważać także, że powyższe zdjęcie rzeczywiście przedstawia najnowszy smartfon.

Co oprócz tego wiemy o flagowcu od OnePlus? Będzie on posiadał procesor Qualcomm Snapdragon 835, 8 GB pamięci RAM oraz baterię o pojemności 4 000 mAh.  Dodatkowo CEO firmy, Pete Lau, ogłosił, że będzie to jedna z najcieńszych konstrukcji na rynku. Data premiery jest ustanowiona na lato. Cena jest póki co nieznana. OnePlus jest znany z dobrego wycenienia produktów, jeśli będzie ona niższa od konkurencji to możliwe, że będzie kolejny sprzedażowy hit.

Źródło: https://www.neowin.net/