WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Opis zwiastuna Spider-Man: Far From Home. Nowy strój Parkera!

Promocja filmu Spider-Man: Far From Home rozpoczęła się panelem na brazylijskim Comic Conie. Tam również pokazano pierwszy zwiastun, jednak na razie nie został on upubliczniony w sieci. Musimy więc zadowolić się udostępnionym opisom.

Według oficjalnych informacji zwiastun filmu pojawi się w sieci dopiero 18 grudnia. Jednak na Comic Conie w Brazylii aktorzy i twórcy filmu zaprezentowali pierwszy trailer. Na szczęście udostępnili opis zwiastuna Spider-Man: Far From Home, więc to oczekiwanie nie będzie aż tak ciężkie.

Trzeba zaznaczyć, że akcja nowego Spider-Mana dzieje się już po wydarzeniach z Infinity War i Endgame. Oczywiście, wiemy więc, że Peter Parker powrócił do życia, jednak twórcy zadbali o to, by nikt nie dowiedział się jak to się stało. Nie wiadomo ile czasu minęło i zwiastun nie pokazuje również, czy Spider-Man w jakikolwiek sposób odczuwa skutki działań Thanosa.

Oto opis zwiastuna Spider-Man: Far From Home

Wideo rozpoczyna się od rozmowy Petera z ciocią May, która wspiera jego superbohaterską działalność. Zaraz widzimy jak pojawia się Happy Hogan, który, jak się okazuje, jest w związku z ciocią May. Później Peter wyrusza na wycieczkę po Europie organizowaną przez jego liceum. Zostawia w domu swój kostium, by móc skupić się na normalnym życiu nastolatka. Gdy Ned i Peter siedzą sobie w pokoju hotelowym nagle Ned pada nieprzytomny. Pojawia się Nick Fury i to właśnie on chłopaka uśpił. Nick ucieszony, że w końcu mógł poznać Parkera daje mu do wykonania pewną robotę w Europie. Dlatego właśnie Spider-Man ma inny strój.

 

Pojawia się również Mysterio (Jake Gyllenhaal), który jednak nie jest głównym czarnym charakterem. Przecinikiem Parkera jest grupa The Elementals, której członkowie władają żywiołami. Mamy ujęcia pokazujące Hydrona (woda), Magnuma (ogień) i Zephyra (ziemia). To właśnie z nimi walczy Spider-Man, a pomagać mu 

 

będzie pracujący dla S.H.I.E.L.D. Mysterio.

O tym nieoczekiwanym sojuszu Gyllenhaal i Holland mówili podczas wywiadu na konwencie. Zasugerowali, że więź jaka ich połączy będzie wręcz braterska. Na razie nie wiadomo co o tym myśleć. Być może cała ta pomoc i działanie w służbie dobra jest tylko mistyfikacją Mysterio. Oczywiście, może być również tak, że naprawdę będzie dobry, choć będzie to zupełne zaprzeczenie treści komiksów.

Dodatkowo wiele zainteresowania budzi nowy strój Spider-Mana. Jest zupełnie inny od tego, który widzieliśmy chociażby w Infinity War. Nie wygląda również jak samoróbka. Trzeba przyznać, że ten Spider-Man w czarnej wersji wygląda całkiem fajnie. Jednocześnie to coś zupełnie innego, bardziej… groźnego?

Nowy strój Spider-Mana w filmie Far From Home

Ujęcie Toma Hollanda jako Petera Parkera w czarnym stroju daje do myślenia. Wygląda na to, że Spidey przestanie być jednak superbohaterem z sąsiedztwa. Stanie się raczej groźnym przeciwnikiem dla złoczyńców, którzy staną na jego drodze.

Premiera Spider-Man: Far From Home odbędzie się 5 lipca 2019 roku.

Czytaj też: Zwiastun serialu Miracle Workers. Buscemi i Radcliffe w niebiańskich rolach

Źródło: cbr.com