WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Promocje

Origin Access Premier – co otrzymacie za 60 zł miesięcznie?

Usługa Origin Access Premier wystartowała właśnie na terenie naszego kraju (i nie tylko!). Czym Electronic Arts przekonuje graczy do wykupienia subskrypcji?

Ano teraz praktycznie niczym szczególnym… chyba że jesteś fanem gier, które wychodzą z pod ręki tego wydawcy i chcesz nadrobić zaległości. Origin Access Premier jest niejako rozwinięciem Origin Access Basic, tylko że zamiast 14,99 zł miesięcznie (i 79,99 zł rocznie) wszystkim chętnym przyjdzie płacić 59,99 za miesięczną subskrypcję i 419,90 za jej roczny ekwiwalent. A na co możemy liczyć w jej ramach? Na początek otwiera nam się dostęp do biblioteki ponad 120 tytułów (The Sims 4, seria Dragon Age, Mass Effect, Crisis, Titanfall 2), których pełną listę znajdziecie tutaj. Dodatkowo uzyskacie możliwość zagrania w A Way Out, Fe, The Sims 4 z dodatkami, Star Wars Battlefront II, Unravel Two.

Najważniejszym elementem Origin Access Premier jest jednak korzyść związana z każdym premierowym tytułem. Oczywiście wydawanym przez EA w ramach platformy Origin. Mowa o dostępie do każdej premierowej gry całe 5 dni przed jej oficjalnym debiutem. Najbliższą z nich jest np. Madden 19, który swoją premierę zaliczy 10 sierpnia, a dla subskrybentów usługi – już 5 sierpnia. Następne wielkie premiery to FIFA 19 (20 września) i Battlefield V (luty 2019 rok), więc nie prezentuje się to najlepiej. Zwłaszcza dla tych, którzy regularnie ogrywali udostępnione tytuły. Całość dopina 10% obniżka na gry zakupione w sklepie Origin.

Czytaj też:

Pokład BioWare opuszcza kolejny kluczowy pracownik

Źródło: Guru3d