WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Ostatni sezon Gry o Tron ma rozdzierać serce

Ostatni sezon Gry o Tron ma mieć swoją premierę w 2019 roku, ale już obsada zaczyna nakręcać na niego hype. Pojawiło się kilka wywiadów, w których mówione jest, że ósmy sezon będzie genialny.

Aktorka grająca Missandei (Nathalie Emmanue) powiedziała, że ostatni sezon doprowadzi wszystko do końca w sposób satysfakcjonujący dla ludzi. Dodała też, że będzie on rozdzierał serce widzom. Aktor grający Ser Jaime Lannistera (Nikolaj Coster-Waldau) mówi, że na ósmy sezon nie oszczędzono żadnych wydatków i pojawią dosyć ekstremalne rzeczy. Od aktora grającego Gendry Baratheona (Joe Dempsie) dowiadujemy się, że nie spodziewa się on, aby wielu ludzi domyślało się zakończenia. Aktorka stojąca za Sansą Stark (Sophie Turner) dodała, że sezon będzie bardziej krwawy niż kiedykolwiek.

Widać, że Gra o Tron jeszcze będzie się rozkręcała i osiągnie swoje apogeum w ósmym sezonie. Hype zaczyna się nakręcać i podejrzewam, że przed premierą osiągnie on ogromny poziom. Byle by tylko nie były to zwykłe zapowiedzi a zostało to rzeczywiście tak zrealizowane.

Czy Viserion w Grze o Tron jest Lodowym Smokiem?

Źródło: https://bgr.com/