WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Biznes

Pakiet Allegro Smart! zapewni Wam 365 dostaw za 49 zł

Jeśli regularnie odwiedzasz Allegro i oddajesz się przyjemności zakupów, to pakiet Allegro Smart! będzie dla Ciebie idealnym wyjściem, aby sporo zaoszczędzić.


Aktualizacja

Allegro Smart! właśnie oficjalnie wystartowało i wszystkie szczegóły na jego temat znajdziecie na oficjalnej stronie.


Na ten moment możemy opierać się wyłącznie na informacjach zgromadzonych przez serwis Wirtualne Media, ale najnowsze reklamy i zapowiedzi od Allegro wskazują, że Allegro Smart! rzeczywiście zostanie zaprezentowany jeszcze dziś. Jeśli przyjmiemy, że dostawa do domu kosztuje średnio 12 złotych, to teoretycznie w jego ramach będziecie mogli zaoszczędzić ponad 4000 złotych za jednorazowe wydanie 49 zł. W teorii. W praktyce może nie być tak kolorowo, ale nadal bardzo opłacalnie przy zachowaniu regularności zakupów.

W ramach pakietu Allegro Smart! będzie Wam bowiem przysługiwać 365 darmowych dostaw przez okrągły rok. Całkiem dobry interes jak za 49 złotych, co nie? Wystarczy tylko wyobrazić sobie zakupy czegokolwiek za kilkadziesiąt złotych. Wtedy cena rosła praktycznie dwukrotnie z racji opłaty za dostawę. Niestety nie wszystko może być aż tak dobre, ponieważ tą promocją będą objęte wyłącznie zakupy za kwotę powyżej 40 złotych.

Allegro Smart! ma obejmować dostawy do Paczkomatów InPost, punktów Ruch i DHL, sklepów Żabka i Freshmarket, stacji Orlen i placówek Poczty Polskiej. Nawet jeśli wybieramy dostawy wyłącznie za pośrednictwem Paczkomatów, to (przy zachowaniu średniej ceny 8,99 zł) wykupienie pakietu opłaca się nam już przy szóstym zakupie. Szczegóły na jego temat mają zostać ujawnione dziś w ramach oficjalnej prezentacji.

Piracki Frostpunk był sprzedawany na Amazonie

Źródło: WirtualneMedia
Zdjęcia: Allegro